פיתוח Flash / AIR

flash-on-tabletFlash היא כיום הפלטפורמה הנפוצה ביותר לפיתוח אפליקציות אינטראקטיביות עשירות בגרפיקה

level8

אנשי צוות הפיתוח של OneCode מחלקים ביניהם ניסיון של שנים רבות בפיתוח פלאש ופלאקס. הפיתוחים הרבים שביצע הצוות כוללים משחקים, אפליקציות וסביבות תלת מימד (3D).

OneCode פועלת בשיתוף Adobe ואף לקחה חלק בתהליכי פיתוח של אדובי עצמה.
לחברה התמחות מיוחדת ב 3D Flash והיא פיתחה את מנוע OWL360 כדי להגיע לרמות הפיתוח הגבוהות ביותר.

הפלאש משמש כבר יותר מעשור כפלטפורמה העיקרית לפיתוח משחקים ומולטימדיה. כיום הוא מהווה כלי מצויין לפיתוח חוצה פלטפורמות בעיקר לאפליקציות עשירות במולטימדיה – ואחד היתרונות המרכזיים שלו הוא היכולת להפיץ בקלות את הפיתוחים עבור אנדרואיד, ios (באמצעות AIR Adobe) פייסבוק, אתרי אינטרנט וכל פלטפורמה חדשה.

הפלאש מאפשר חיבור נוח בין שפת פיתוח מונחת עצמים חזקה ( דמויית java ו #C), סביבת פיתוח נוחה מבוססת Eclipse ופלטפורמת עיצוב ואנימציה – הפלאש IDE.

למרות השמועות, לא נראה שהפלאש עומד לרדת מהבמה. באדובי מיצבו את הפלאש ככלי פיתוח עיקרי למשחקים, וכחלק מכך הכניסו תמיכה חזקה ב- 3D עד לרמה קרובה למנועי 3D עבור משחקי קונסולות.

ואכן לא לחינם חברות המולטימדיה הגדולות כמו זינגה, קינג, רוביו ופליטיקה ממשיכות לפתח בפלאש.

רונן צמיר, CTO
onecode


המומחיות שלנו עומדת לרשותך

קבע פגישה כדי שנוכל לתפור עבורך את הפתרון הטוב ביותר – החל מהתאמת הטכנולוגיה, דרך קביעת אפיק פעולה, ועד לבחירת שירותי ערך מוסף

פיתוח למנהלי שיווק ופיתוח עסקי

onecode מספקת למנהלי שיווק ומנהלי פיתוח עסקי את one vision – פתרון מלא, מקצה אל קצה, המבטיח למנהלים שאינם טכנולוגיים כי התוצר הסופי יענה על הצרכים העסקיים של הארגון. הפתרון מתבסס על הידע הנצבר ב- onecode בניהול כולל של תהליכים עבור חברות שונות בשוק הישראלי והבינלאומי.


Cross Platform

פיתוח חוצה פלטפורמות מתקדם, מבטיח ביצועים גבוהים של אפליקציות על גבי כל הפלטפורמות השכיחות בשוק, ללא צורך לכתוב קוד נפרד עבור כל אחת. ה- Cross Platform מקצר זמנים להשקה ומבטיח יכולת הרחבה לפלטפורמות חדשות בעת הצורך.


מומחיות לרשות בתי תוכנה

onecode מעמידה לרשות בתי תוכנה את מומחיות הפיתוח ב- Cross Platform ושל סביבות תלת מימד ומשחקים. הפתרון מאפשר לבתי התוכנה לספק ללקוחותיהם שירותים ייחודיים, תוך הבטחה לפיתוח העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.


פיתוח משחקים

פיתוח משחקים על גבי כל הפלטפורמות דורש תכנות ברמה גבוהה לצד הבנה עמוקה של עולם המשחקים ושל הדרישות העסקיות שמאחוריו. הניסיון והידע של onecode מאפשרים לפתח משחקים בכלים הטכנולוגיים הטובים ביותר, תוך תאימות לכל הפלטפורמות, ולענות בצורה הטובה ביותר על היעדים העסקיים.


אפליקציות HTML5

פיתוח ב- HTML5  פותח אפשרויות חדשות ליצירת אפליקציות, משחקים וסביבות תלת מימד, שאינם תלויים בפלטפורמה, ומספקים ביצועים אחידים, ללא צורך בהתקנות מיוחדות או בתוספת מורכבות מצד המשתמש. onecode הינה חברה מובילה  בפיתוח מבוסס HTML5.