פיתוח אפליקציות פייסבוק

פייסבוק מאפשרת למנף המאפיינים החברתיים של הרשת החברתית הגודלה בעולם, על מיליארד המשתמשים שלה, כדי להצעיד את האפליקציה שלכם להצלחה

facebook-iphone
פיתוח אפליקציות לאייפון ואנדרואיד שמייצרות אינטראקציה חזקה עם הגולש

פייסבוק מאפשרת לארגונים וליזמים להתבסס על היכולות החברתיות של הרשת כדי:

1. להרחיב את החשיפה של האפליקציה – באמצעות האפשרויות הניתנות להשתלב בזרם המידע של המשתמשים, ואפשרויות השיתוף הנוחות לתפעול מכל אתר או אפליקציה.

2. לשלב אלמנטים חברתיים באפליקציה עצמה – המשחקים המצליחים ביותר בעולם מתבססים על אלמנטים חברתיים או מטמיעים אותם בתוכם – כגון משחק ישיר מול חברים (DrawSomthing), הצגת ניקוד מול חברים (farmville) או פשוט תקשורת בתוך עולם המשחק.

3. לקבל מידע מורחב על המשתמשים  – כדי לקבל תמונת מצב מדויקת על הפעילות באפליקציה, לשפר את הביצועים, ולספק מענה טוב יותר לדרישות המשתמשים בזמן אמת.

על בסיס ממשק הפיתוח של פייסבוק, OneCode מפתחת אפליקציות ייעודיות לפייסבוק או משלבת אלמנטים חברתיים מהרשת בתוך אפליקציות לסלולר או יישומים אחרים. אפליקציות לפייסבוק כוללות משחקים, כלי שיווק, ממשקים אינטראקטיביים, דפי תחרויות ועוד.

העולם בדרך להיות מקום בו ‘הכל מחובר’ ואנשים מקושרים האחד לשני ברשת מרהיבה של אלפי חיבורים וירטואליים. בעולם כזה אפליקציות, תוכנות, ומשחקים חייבים למנף את הקשרים האלה, ולספק מענה לצורך לתקשר עם אנשים אחרים מכל מקום.

קרן צמיר בראון, מנכ"לית onecode


המומחיות שלנו עומדת לרשותך

קבע פגישה כדי שנוכל לתפור עבורך את הפתרון הטוב ביותר – החל מהתאמת הטכנולוגיה, דרך קביעת אפיק פעולה, ועד לבחירת שירותי ערך מוסף

פיתוח למנהלי שיווק ופיתוח עסקי

onecode מספקת למנהלי שיווק ומנהלי פיתוח עסקי את one vision – פתרון מלא, מקצה אל קצה, המבטיח למנהלים שאינם טכנולוגיים כי התוצר הסופי יענה על הצרכים העסקיים של הארגון. הפתרון מתבסס על הידע הנצבר ב- onecode בניהול כולל של תהליכים עבור חברות שונות בשוק הישראלי והבינלאומי.


Cross Platform

פיתוח חוצה פלטפורמות מתקדם, מבטיח ביצועים גבוהים של אפליקציות על גבי כל הפלטפורמות השכיחות בשוק, ללא צורך לכתוב קוד נפרד עבור כל אחת. ה- Cross Platform מקצר זמנים להשקה ומבטיח יכולת הרחבה לפלטפורמות חדשות בעת הצורך.


מומחיות לרשות בתי תוכנה

onecode מעמידה לרשות בתי תוכנה את מומחיות הפיתוח ב- Cross Platform ושל סביבות תלת מימד ומשחקים. הפתרון מאפשר לבתי התוכנה לספק ללקוחותיהם שירותים ייחודיים, תוך הבטחה לפיתוח העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

תלת מימד

עומס הטקסט הכתוב והתמונות באינטרנט מקשים על בידול של עמודים ואפליקציות רגילות. סביבות תלת מימד גורמות לגולש להיטמע בעולם אחר, בו עליו להפעיל חושים המושבתים בזמן גלישה רגילה. אלה גורמים לו להיות חשוף יותר למסרים, לבלות יותר זמן באפליקציה או באתר, ובסופו של דבר גם לבצע פעולה.


פיתוח משחקים

פיתוח משחקים על גבי כל הפלטפורמות דורש תכנות ברמה גבוהה לצד הבנה עמוקה של עולם המשחקים ושל הדרישות העסקיות שמאחוריו. הניסיון והידע של onecode מאפשרים לפתח משחקים בכלים הטכנולוגיים הטובים ביותר, תוך תאימות לכל הפלטפורמות, ולענות בצורה הטובה ביותר על היעדים העסקיים.


אפליקציות HTML5

פיתוח ב- HTML5  פותח אפשרויות חדשות ליצירת אפליקציות, משחקים וסביבות תלת מימד, שאינם תלויים בפלטפורמה, ומספקים ביצועים אחידים, ללא צורך בהתקנות מיוחדות או בתוספת מורכבות מצד המשתמש. onecode הינה חברה מובילה  בפיתוח מבוסס HTML5.