פיתוח אפליקציות מובייל

פיתוח אפליקציות
לאייפון ואנדרואיד
שמייצרות אינטראקציה
חזקה עם הגולש

SodaStream 4
app

OneCode מפתחת אפליקציות לאייפון ואנדרואיד, תוך מינוף טווח רחב של כלים ויכולות שפותחו בחברה. המומחיות של החברה מקיפה מגוון אפליקציות למטרות שונות: אפליקציות עסקיות לארגונים, אפליקציות משחקים, אפליקציות להצגת חדשות, אפליקציות חברתיות ועוד.

הפיתוח מתבצע על בסיס ניסיון עשיר של צוות הפיתוח, ומומחיות בכתיבת קוד ברמה הגבוהה ביותר – כולל אפשרות פיתוח ב- OneCode Cross Platform – פיתוח קוד אחד לכל הפלטפורמות – מובייל,  מחשוב אישי, רשתות חברתיות  ועוד. הפיתוח האחיד מקצר את תהליכי הפיתוח, מאפשר הרחבת האפליקציה לפלטפורמות חדשות בזמן קצר, וניצול טוב יותר של משאבים.

הידע העסקי, לצד הידע הטכנולוגי, מאפשר נקודת מבט כוללת על הפרויקט ומתן מענה מקצה לקצה עבור כל שלבי הפיתוח העסקי והטכנולוגי – כולל פיתוח תוכנית עסקית, שיווק, אפיון, פיתוח UX ועוד.

HTML5 מאפשר לנו ליצור ממשקי משתמשים עוצמתיים שמשלבים דינאמיות, גרפיקה מתקדמת, לצד ביצועים גבוהים.

ה- HTML5 מאפשר לנו גם ליצור במהירות וביעילות חוויית משתמש דומה עבור כלל הפלטפורמות.

רונן צמיר,
CTO 
onecode


המומחיות שלנו עומדת לרשותך

קבע פגישה כדי שנוכל לתפור עבורך את הפתרון הטוב ביותר – החל מהתאמת הטכנולוגיה, דרך קביעת אפיק פעולה, ועד לבחירת שירותי ערך מוסף

פיתוח למנהלי שיווק ופיתוח עסקי

onecode מספקת למנהלי שיווק ומנהלי פיתוח עסקי את one vision – פתרון מלא, מקצה אל קצה, המבטיח למנהלים שאינם טכנולוגיים כי התוצר הסופי יענה על הצרכים העסקיים של הארגון. הפתרון מתבסס על הידע הנצבר ב- onecode בניהול כולל של תהליכים עבור חברות שונות בשוק הישראלי והבינלאומי.


Cross Platform

פיתוח חוצה פלטפורמות מתקדם, מבטיח ביצועים גבוהים של אפליקציות על גבי כל הפלטפורמות השכיחות בשוק, ללא צורך לכתוב קוד נפרד עבור כל אחת. ה- Cross Platform מקצר זמנים להשקה ומבטיח יכולת הרחבה לפלטפורמות חדשות בעת הצורך.


מומחיות לרשות בתי תוכנה

onecode מעמידה לרשות בתי תוכנה את מומחיות הפיתוח ב- Cross Platform ושל סביבות תלת מימד ומשחקים. הפתרון מאפשר לבתי התוכנה לספק ללקוחותיהם שירותים ייחודיים, תוך הבטחה לפיתוח העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

תלת מימד

עומס הטקסט הכתוב והתמונות באינטרנט מקשים על בידול של עמודים ואפליקציות רגילות. סביבות תלת מימד גורמות לגולש להיטמע בעולם אחר, בו עליו להפעיל חושים המושבתים בזמן גלישה רגילה. אלה גורמים לו להיות חשוף יותר למסרים, לבלות יותר זמן באפליקציה או באתר, ובסופו של דבר גם לבצע פעולה.


פיתוח משחקים

פיתוח משחקים על גבי כל הפלטפורמות דורש תכנות ברמה גבוהה לצד הבנה עמוקה של עולם המשחקים ושל הדרישות העסקיות שמאחוריו. הניסיון והידע של onecode מאפשרים לפתח משחקים בכלים הטכנולוגיים הטובים ביותר, תוך תאימות לכל הפלטפורמות, ולענות בצורה הטובה ביותר על היעדים העסקיים.


פיתוח אפליקציות פייסבוק ורשתות חברתיות

פייסבוק והרשתות החברתיות, בהן טוויטר, פינטרסט, וגוגל+, מספקות הזדמנויות להפצה ויראלית של אפליקציות ומחשקים דרך ממשקים חברתיים. OneCode מאפשרת לכם לנצל זאת את הפלטפורמה החברתית ההולכת ומתרחבת באמצעות פיתוח אפליקציות לסביבות ואלה וממשק מתקדם (API) עם הסביבות שלהם