אודות OneCode – פיתוח אפליקציות וחוויות משתמש עוצמתיות

OneCode מתמחה בפיתוח חוויות משתמש עוצמתיות. החברה נבחרת פעם אחר פעם עבור פרויקטים של חברות בינלאומיות בזכות ההתמחות שלה בפיתוח סביבות מתקדמות, בהן ממשקי משתמש ב- 3D, סביבות VR ומשחקיות. בנוסף, OneCode מובילה ומוכרת  כבעלת מומחיות בפיתוח CrossPlatform, המאפשר השקה מהירה של חוויות חדשות לכל המכשירים עם יכולת תמיכה ועדכון יעילים יותר.

בין הפרויקטים האחרונים שביצעה נכללים פרויקט משחקים לנקודות מכירה ברשת קמעונאית גדולה בארה”ב, מערכת סימולציה מקצועית בשימוש קבוצות ספורט מובילות, מערכות לקמעונאות מתקדמת בסביבות 3D ו- VR, ואפליקציית משחק AR מבוססת מיקום באיכות שעוד לא נראתה.

יכולות הפיתוח של של OneCode מתבססות על ידע עשיר, וכן על מנועי פיתוח ייחודיים שפותחו בתוך החברה לאורך הפרויקטים השונים המאפשרים לענות על אתגרי הפיתוח שאוזכרו לעיל במהירות וביעילות חסרות תקדים.

OneCode הוקמה על ידי עו”ד קרן בראון צמיר, עם ניסיון רב כמנכ”ל של חברות הייטק בתחומים שונים, יחד עם רונן צמיר, גורו בעולמות של פיתוח אפליקציות אינטראקטיביות ותלת מימד.

OneCode מספקת לחברות שירות מקצה לקצה, כולל שירותי ייעוץ, עם אפיון פונקציונלי וטכנולוגי מקצועי, עיצוב, מישחוק ופיתוח וצד שרת. הצוות שלנו מורכב מאנשי UI/UX, מנהלי מוצר, מעצבים, תוכניתנים ואנשי בדיקות.

על בסיס יכולות נרחבות אלה OneCode פועלת כשותף מלא לפעילות לקוחותיה, ואנו חשים חלק וגאווה בהצלחה של כל אחד מהם.  

בין לקוחותינו שניתן לפרסם: סקרימו, 888, סודה סטרים, פז”ם קק”ל ועוד.

נקודות חוזקה:

 • התמחות בפיתוח תלת מימד (3D)
 • הבנת והתאמת הפיתוח למטרות עסקיות
 • פיתוח אפליקציות Web עשירות למובייל ו- Desktop
 • פיתוח Cross Platform ואפליקציות ב Unity3D
 • פיתוח VR/ AR
 • פיתוח מנועים מתקדמים לקיצור זמני פיתוח
 • פתרון מקצה לקצה לארגונים ויזמים
 • פיתוח נקודתי לבתי תוכנה בתחומי התמחות

צוות “הינשופים” של OneCode


ליאור “הברק” טראו

Developer

מחזיק בשיאים אישיים של OneCode, גם במהירות פתרון בעיות, וגם במשחקים שהוא בעצמו מפתח, ובכלל חושב שיש הרבה קשר בין משחקים להוראה במשרד טוענים שהסוד שלו טמון במדיטציה שהוא עושה.

סתיו “המפצחת” רקח

Developer

תנו לה לסדר את המידע והיא תוציא ממנו בדיוק את מה שחיפשתם חולמת על באגים בלילות ובבוקר מתעוררת עם הפתרונות צד שרת היא מפתחת וכל טכנולוגיה היא מפצחת.

אריאל “האנימטור” שטרן

Media

עוסק בוידאו כבר מגיל 15. מסרטים דוקומנטריים וסרטי תדמיה, עבר לאנימציה, וכיום הוא המגע הקריאייטיבי שמאחורי האנימציות והמודלים של המשחקים, האפליקציות וסביבות התלת מימד שמפתחת וואן קוד. בהזדמנות, תבקשו לראות עבודות צילום אומנותי שלו.

ילון “האתגר” קרת

Developer

בשביל להסביר כמה ניסיון יש מאחורי ילון, מספיק לגלות שהפרויקט הראשון שלו היה תכנות רובוט בבייסיק במחשב סינקלייר ספקטרום. מאז הוא מתמחה בפיתוח מולטימדיה ובפיתוח תוכנות חינוכיות, כשהוא ממוקד באתגר הגדול “איך להפוך מוצר מושך לאנשים אמיתיים”. בסוף יום הפיצוי הכי טוב עבורו זה מסז’ מהבוס או מחמאה טובה (או שזה ההיפך?)

 

מדוע בוחרים OneCode

 • מנוע OWL360

  owl360OneCode מפתחת כלים עצמאיים המאפשרים פיתוח יעיל ועוצמתי של אפליקציות ותוכנות. החברה פיתחה את OWL360 – מנוע ליצירת סביבות תלת מימד (3D) מתקדמות הפועלות בכל סביבות המחשוב – iOS, אנדרואיד, כרום אקספלורר וכל מערכת נפוצה אחרת.

  OWL360 כולל מאפיינים מתקדמים, כגון שילוב מנגנונים פיסיקליים, הוספת מולטימדיה והמרה אוטומטית לתלת מימד (3D). מאפיינים אלה מאפשרים לקצר את זמני הפיתוח, ולענות על דרישות הלקוח או בית התוכנה.

  שילוב בין OWL360 לניסיון של צוות OneCode, ויחד עם הפתרון המלא שמספקת OneCode ללקוחותיה, מייצר מענה בעלי הערך הגבוה ביותר לארגון ואת החוויה העוצמתית ביותר למשתמש הקצה.

 • one vision

  One Vision היא היכולת לספק פתרון מקצה לקצה, מתוך תפיסה כוללת של מאפייני הפרויקט – מהצד הטכנולוגי והצד העסקי.

  באמצעות One Vision יזמים, סטרטאפים וארגונים זוכים לליווי נרחב הכולל בניית תוכנית עסקית, ליווי בתהליך האפיון, ייעוץ בעבודה מול משקיעים, בניית תהליכי שיווק – כל זאת במטרה למצות את הפוטנציאל העסקי של הפרויקט הטכנולוגי שמבצעת OneCode.