פיתוח אפליקציות וחוויות משתמש עוצמתיות

OneCode הוקמה במטרה לפתח אפליקציות וסביבות מחשוב המייצרות אינטראקציה עוצמתית עם המשתמשים ומשנות את חוויית הגלישה.

החברה, הממוקמת בחולון, מתבססת על כלים וטכניקות הפיתוח המתקדמים ביותר – בהם פיתוח תלת מימד (3D), פיתוח משחקים, ופיתוח Cross Platform. בכך החברה מספקת לארגונים ויזמים את הדרך הקצרה והיעילה ביותר לפיתוח סביבות מתקדמות, ומעמידה לרשות בתי תוכנה וסטארט אפים את המומחיות, תוך השתלבות מלאה בפיתוחים נרחבים יותר.

הניסיון שנצבר בחברה מאפשר לה לספק, בנוסף לפתרון הטכנולוגי, גם את One Vision. ליווי עסקי הכולל הכנת תוכנית עסקית, הכנת מצגת למשקיעים, בניית תוכנית שיווקית ועוד – כדי להבטיח הצלחה מירבית של הפרויקט הטכנולוגי.

 • התמחות בפיתוח תלת מימד (3D)
 • התמחות בפיתוח Cross Platformפיתוח בכלים וטכניקות פורצות דרך
 • פתרון מקצה לקצה לארגונים ויזמים
 • פיתוח נקודתי לבתי תוכנה בתחומי התמחות

צוות "הינשופים" של OneCode


ליאור "הברק" טראו

Developer

מחזיק בשיאים אישיים של OneCode, גם במהירות פתרון בעיות, וגם במשחקים שהוא בעצמו מפתח, ובכלל חושב שיש הרבה קשר בין משחקים להוראה במשרד טוענים שהסוד שלו טמון במדיטציה שהוא עושה.

סתיו "המפצחת" רקח

Developer

תנו לה לסדר את המידע והיא תוציא ממנו בדיוק את מה שחיפשתם חולמת על באגים בלילות ובבוקר מתעוררת עם הפתרונות צד שרת היא מפתחת וכל טכנולוגיה היא מפצחת.

אריאל "האנימטור" שטרן

Media

עוסק בוידאו כבר מגיל 15. מסרטים דוקומנטריים וסרטי תדמיה, עבר לאנימציה, וכיום הוא המגע הקריאייטיבי שמאחורי האנימציות והמודלים של המשחקים, האפליקציות וסביבות התלת מימד שמפתחת וואן קוד. בהזדמנות, תבקשו לראות עבודות צילום אומנותי שלו.

ילון "האתגר" קרת

Developer

בשביל להסביר כמה ניסיון יש מאחורי ילון, מספיק לגלות שהפרויקט הראשון שלו היה תכנות רובוט בבייסיק במחשב סינקלייר ספקטרום. מאז הוא מתמחה בפיתוח מולטימדיה ובפיתוח תוכנות חינוכיות, כשהוא ממוקד באתגר הגדול "איך להפוך מוצר מושך לאנשים אמיתיים". בסוף יום הפיצוי הכי טוב עבורו זה מסז' מהבוס או מחמאה טובה (או שזה ההיפך?)

 

מדוע בוחרים OneCode

 • מנוע OWL360

  owl360OneCode מפתחת כלים עצמאיים המאפשרים פיתוח יעיל ועוצמתי של אפליקציות ותוכנות. החברה פיתחה את OWL360 – מנוע ליצירת סביבות תלת מימד (3D) מתקדמות הפועלות בכל סביבות המחשוב – iOS, אנדרואיד, כרום אקספלורר וכל מערכת נפוצה אחרת.

  OWL360 כולל מאפיינים מתקדמים, כגון שילוב מנגנונים פיסיקליים, הוספת מולטימדיה והמרה אוטומטית לתלת מימד (3D). מאפיינים אלה מאפשרים לקצר את זמני הפיתוח, ולענות על דרישות הלקוח או בית התוכנה.

  שילוב בין OWL360 לניסיון של צוות OneCode, ויחד עם הפתרון המלא שמספקת OneCode ללקוחותיה, מייצר מענה בעלי הערך הגבוה ביותר לארגון ואת החוויה העוצמתית ביותר למשתמש הקצה.

 • one vision

  One Vision היא היכולת לספק פתרון מקצה לקצה, מתוך תפיסה כוללת של מאפייני הפרויקט – מהצד הטכנולוגי והצד העסקי.

  באמצעות One Vision יזמים, סטרטאפים וארגונים זוכים לליווי נרחב הכולל בניית תוכנית עסקית, ליווי בתהליך האפיון, ייעוץ בעבודה מול משקיעים, בניית תהליכי שיווק – כל זאת במטרה למצות את הפוטנציאל העסקי של הפרויקט הטכנולוגי שמבצעת OneCode.