פיתוח משחקים

papa123Dont Wake Papa – Mobile Game

application-game-vivaViva Diamonds – Cross Platform Game

אפליקציה מהפך בפחInteractive Educational Game

פיתוח משחקים דורש דיוק והבנה של הסביבה העסקית הכוללת בתוכה נבנה המשחק. הידע והיכולות של OneCode בפיתוח משחקים, מאפשר לכם להגיע בצורה מדויקת ויעילה למוצר מושלם – עבור כל פלטפורמה בה תבחרו, או בפיתוח חוצה פלטפורמות – OneCode Cross Platform.

ההתמחות של oncecode בתחום התלת מימד מאפשרת לבתי תוכנה, מעצבי משחקים, וחברות פרסום ושיווק, ליצור סביבות משחק מועשרות באמצעות פיתוח תלת מימד. הפיתוח מתבצע בכלים המתקדמים ביותר, שמאפשרים להגיע לרמות ביצועים גבוהות בכל פלטפורמה ומייצרים חוויית משתמש חלקה.

הניסיון של OneCode מקיף משחקי מובייל, סימולטורים, משחקי פעולה, משחקים חברתיים, משחקים לצרכי שיווק וקידום מכירות, ועוד.

השאר פרטים כדי להתקדם

עולם המשחקים פונה כיום לכל קהלי היעד וכמעט לכל הגילאים, ולכן הפך לשוק המגלגל 70 מיליארד דולר בשנה.

עם הידע והניסיון הנכונים, מחכים בשוק הזה הזדמנויות יוצאות דופן.

רונן צמיר, CTO oncode


המומחיות שלנו עומדת לרשותך

קבע פגישה כדי שנוכל לתפור עבורך את הפתרון הטוב ביותר – החל מהתאמת הטכנולוגיה, דרך קביעת אפיק פעולה, ועד לבחירת שירותי ערך מוסף

פיתוח למנהלי שיווק ופיתוח עסקי

onecode מספקת למנהלי שיווק ומנהלי פיתוח עסקי את one vision – פתרון מלא, מקצה אל קצה, המבטיח למנהלים שאינם טכנולוגיים כי התוצר הסופי יענה על הצרכים העסקיים של הארגון. הפתרון מתבסס על הידע הנצבר ב- onecode בניהול כולל של תהליכים עבור חברות שונות בשוק הישראלי והבינלאומי.


Cross Platform

פיתוח חוצה פלטפורמות מתקדם, מבטיח ביצועים גבוהים של אפליקציות על גבי כל הפלטפורמות השכיחות בשוק, ללא צורך לכתוב קוד נפרד עבור כל אחת. ה- Cross Platform מקצר זמנים להשקה ומבטיח יכולת הרחבה לפלטפורמות חדשות בעת הצורך.


מומחיות לרשות בתי תוכנה

onecode מעמידה לרשות בתי תוכנה את מומחיות הפיתוח ב- Cross Platform ושל סביבות תלת מימד ומשחקים. הפתרון מאפשר לבתי התוכנה לספק ללקוחותיהם שירותים ייחודיים, תוך הבטחה לפיתוח העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

תלת מימד

עומס הטקסט הכתוב והתמונות באינטרנט מקשים על בידול של עמודים ואפליקציות רגילות. סביבות תלת מימד גורמות לגולש להיטמע בעולם אחר, בו עליו להפעיל חושים המושבתים בזמן גלישה רגילה. אלה גורמים לו להיות חשוף יותר למסרים, לבלות יותר זמן באפליקציה או באתר, ובסופו של דבר גם לבצע פעולה.


אפליקציות HTML5

פיתוח ב- HTML5  פותח אפשרויות חדשות ליצירת אפליקציות, משחקים וסביבות תלת מימד, שאינם תלויים בפלטפורמה, ומספקים ביצועים אחידים, ללא צורך בהתקנות מיוחדות או בתוספת מורכבות מצד המשתמש. onecode הינה חברה מובילה  בפיתוח מבוסס HTML5.


פיתוח אפליקציות פייסבוק ורשתות חברתיות

פייסבוק והרשתות החברתיות, בהן טוויטר, פינטרסט, וגוגל+, מספקות הזדמנויות להפצה ויראלית של אפליקציות ומחשקים דרך ממשקים חברתיים. OneCode מאפשרת לכם לנצל זאת את הפלטפורמה החברתית ההולכת ומתרחבת באמצעות פיתוח אפליקציות לסביבות ואלה וממשק מתקדם (API) עם הסביבות שלהם