פיתוח Cross Platform עם WebGL

crossplatform

פיתוח חוצה פלטפורמות מאפשר לפתח אפליקציה, אתר או משחק בקוד אחד – ולחסוך בזמן, עלויות פיתוח ובדיקות. הפיתוח מאפשר תאימות למערכות אנדרואיד, iOS של אייפון, כרום, אקספלורר, פיירפוקס, וכל הדפדפנים הנפוצים האחרים.

ה- OneCode Cross Platform מתבצע בכלים חדשניים, המאפשרים לספק ביצועים גבוהים, וללא פשרות בהשוואה לשיטות פיתוח ייעודיות. בין כלי הפיתוח שמשרתים את המטרה הזאת נמצא HTML5 שהולך ומתבסס כאמצעי מרכזי לפיתוח אפליקציות בכל התחומים. בנוסף, OneCode מחזיקה במומחיות פיתוח בפלאש.

שיטת הפיתוח Cross Platform היא הבחירה המועדפת עבור אפליקציות חברתיות, פיננסיות ומשחקים או סביבות תלת מימד מתקדמות.

עולם המחשוב הופך לאחיד יותר. גולשים מצפים למצוא את אותם הדברים בין אם הם משתמשים בנייד, במחשב האישי או בטלוויזיה החכמה. פיתוח Cross Platform מבטיח מראש כי הלקוחות יזכו לכך. החברה או בית הפיתוח מבטיחים מצידם חסכון בעלויות והגדלת רווחיות.

קרן בראון צמיר, מנכ"לית onecode


המומחיות שלנו עומדת לרשותך

קבע פגישה כדי שנוכל לתפור עבורך את הפתרון הטוב ביותר – החל מהתאמת הטכנולוגיה, דרך קביעת אפיק פעולה, ועד לבחירת שירותי ערך מוסף

פיתוח למנהלי שיווק ופיתוח עסקי

onecode מספקת למנהלי שיווק ומנהלי פיתוח עסקי את one vision – פתרון מלא, מקצה אל קצה, המבטיח למנהלים שאינם טכנולוגיים כי התוצר הסופי יענה על הצרכים העסקיים של הארגון. הפתרון מתבסס על הידע הנצבר ב- onecode בניהול כולל של תהליכים עבור חברות שונות בשוק הישראלי והבינלאומי.


Cross Platform

פיתוח חוצה פלטפורמות מתקדם, מבטיח ביצועים גבוהים של אפליקציות על גבי כל הפלטפורמות השכיחות בשוק, ללא צורך לכתוב קוד נפרד עבור כל אחת. ה- Cross Platform מקצר זמנים להשקה ומבטיח יכולת הרחבה לפלטפורמות חדשות בעת הצורך.


מומחיות לרשות בתי תוכנה

onecode מעמידה לרשות בתי תוכנה את מומחיות הפיתוח ב- Cross Platform ושל סביבות תלת מימד ומשחקים. הפתרון מאפשר לבתי התוכנה לספק ללקוחותיהם שירותים ייחודיים, תוך הבטחה לפיתוח העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

תלת מימד

עומס הטקסט הכתוב והתמונות באינטרנט מקשים על בידול של עמודים ואפליקציות רגילות. סביבות תלת מימד גורמות לגולש להיטמע בעולם אחר, בו עליו להפעיל חושים המושבתים בזמן גלישה רגילה. אלה גורמים לו להיות חשוף יותר למסרים, לבלות יותר זמן באפליקציה או באתר, ובסופו של דבר גם לבצע פעולה.


פיתוח משחקים

פיתוח משחקים על גבי כל הפלטפורמות דורש תכנות ברמה גבוהה לצד הבנה עמוקה של עולם המשחקים ושל הדרישות העסקיות שמאחוריו. הניסיון והידע של onecode מאפשרים לפתח משחקים בכלים הטכנולוגיים הטובים ביותר, תוך תאימות לכל הפלטפורמות, ולענות בצורה הטובה ביותר על היעדים העסקיים.


אפליקציות HTML5

פיתוח ב- HTML5  פותח אפשרויות חדשות ליצירת אפליקציות, משחקים וסביבות תלת מימד, שאינם תלויים בפלטפורמה, ומספקים ביצועים אחידים, ללא צורך בהתקנות מיוחדות או בתוספת מורכבות מצד המשתמש. onecode הינה חברה מובילה  בפיתוח מבוסס HTML5.