פיתוח UNITY 2D/3D

OneCode הוא בית תוכנה מוביל לפיתוח אפליקציות וסביבות עשירות בין השאר על בסיס מנוע הפיתוח הנפוץ Unity.

באמצעות ידע עמוק בעבודה בסביבות וירטואליות בדו מימד ובתלת מימד כולל  ויכולות פיתוח מתקדמות, OneCode מאפשרת ליזמים למנף את יכולות Unity לפיתוח אפליקציות המשלבות משחקיות, 3D וכן עבור אפליקציות הדור הבא ב- VR. התוצאה היא אפליקציות פורצות דרך, שמייצרות חוויות חדשות.

ממשחקי סמרטפון פשוטים דרך חוויות ומשחקי MR  ועד אפליקצית VR ל  Oculus Rift ודומיו.

מהו Unity?
ההגדרה הקצרה:
זהו מנוע   3D ו 2D עוצמתי למשחקים ולאפליקציות עם גרפיקה עשירה.

Unity נחשב כסטנדרט בתעשייה מאחר והוא מאפשר גם למעצבים ליצור משחקים פשוטים ללא כתיבת קוד. ומצד שני אפשר בעזרת קוד #C לפתח אפליקציות מורכובות מאוד שמעניקות גמישות כמעט אינסופית לכל פיתוח, כולל אינטראקציה מקוונת בין משתמשים (Multyplayer).

מה זאת אפליקציה עשירה?
אפליקציה עשירה היא אפליקציה שמשתמשת בממשקים מתקדמים כדי ליצור חוויה שהיא מעבר למבנה הרגיל של אפליקציה – טקסט וקישורים. באפליקציה עשירה ניתן לשלב מנגנוני משחקיות, שימוש מבוסס מיקום, מציאות מועשרת – ממשק עם העולם הפיזי שמסביב, ומציאות וירטואלית. המטרה היא לגרום למעורבות גבוהה של המשתמש, לסחוף אותו לחוויה ייחודית, להשאיר חותם, ובסופו של דבר לגרום למשתמש לחזור לאפליקציה, לבצע רכישה, לתרום לעמותה, או כל מטרה שהיזם רואה לפניו.

פיתוח חוצה פלטפורמות
העוצמה של Unity טמונה, בין היתר, ביכולת לפתח באמצעותו אפליקציות שחוצות פלטפורמות, כולל ל- iOS, אנדרואיד, אפליקציות ווב, ואפילו לסביבות של פלייסטיישן ו- Xbox. התאימות הזו מאפשרת להגיע לקהלים נרחבים על בסיס פיתוח אחיד, שבא לידי ביטוי בחסכון בעלויות פיתוח וגם בצמצום זמן השקה לפלטפורמות ולחנויות השונות.

צוות OneCode מוכר בזכות יכולות הפיתוח Cross Platform שלו, וזו אחת הסיבות שיזמים בוחרים בנו – היכולת לצאת לשוק במהירות במגוון פלטפורמות יכולה לעשות את ההבדל בין הצלחה לכישלון.

קצת מספרים
Unity הוא מנוע עם פופולאריות עצומה, והמנוע הנבחר של רוב מפתחי משחקים וסביבות 3D, כשיותר מ- 5 מיליארד משחקים מבוססי יוניטי זכו להורדות עד היום. נתון נוסף שמצביע על עוצמתו של המנוע הוא ש- 34% מ-1000 המשחקים המובילים לניידים מתבססים על מנוע Unity.

פיתוח VR/AR
העידן הווירטואלי מתחיל ממש עכ לתפוש תאוצה ממש עכשיו. כל החברות הגדולות, פייסבוק, גוגל, מיקרוסופט, משקיעות מיליוני דולרים בפיתוח השלב הבא של המחשוב – טכנולוגיות למציאות מדומה ומציאות מועשרת. עוצמת המכשור בתחום זה מזנקת, והמשמעות היא שגל פיתוחים של חוויות חדשות, פורצות דרך, כבר מתחיל להתגבש.

OneCode כבר לוקחת חלק במיזמים גלובליים של פיתוח AR/VR בתחומי הקמעונאות, הפנאי והבידור, ההדרכה והחינוך. Unity הוא אחד מהכלים החשובים והמובילים במהפכה הוירטואלית, וההתמחות ב- Unity לפיתוח אפליקציות VR היא חיונית להצלחת הלקוחות שלנו.

OneCode OneVision
הניסיון העשיר של OneCode בפיתוח אפליקציות פורצות דרך לשוק הגלובלי, מאפשר לנו לספק ליזמים ולמפתחים מערך תומך, החל מבניית תכנית עסקית וליווי בגיוס כספים, אפיון של אפליקציה, פיתוח בזמנים קצרים ועד להשקה עצמה.


אתה מוזמן לפנות אלינו כדי שנוכל לבחון כיצד להפוך את הרעיון שלך לאפליקציה למציאות: