פתרון לסטודיו ולמעצבים

dotfriends

עובדים בשיתוף פעולה עם סטודיו לעיצוב כדי ליצור סביבות תלת מימד עשירות

מה הלקוחות מחפשים? כמעט בכל תחום התחרות באינטרנט הופכת לאינטנסיבית, וארגונים מתקשים לבדל את עצמם בים התמונות והתוכן. לכן הם מחפשים ליצור חוויות חדשות ושונות שיצרו בולטות של המסרים שלהם על פני אחרים.

מה הפתרון של המעצבים
ארגונים רואים במעצבים את הגורם המומחה שיהפוך את הארגון שלהם לבולט ומיוחד אל מול המתחרים –  עם עיצוב אחיד ומיוחד של הלוגו, הברושור, האתר והאפליקצייה וכל מרכיב בשיווק הארגוני. לכן, הם פונים אל מעצבים בבקשות ליצור חוויות חדשות.

אילו חוויות חדשות מעצבים מספקים באמצעות OneCode?

– אפשרות להוציא את התוכן הפלאשי שהם מייצרים כאפליקציית מובייל: חברת OneCode פיתחה מומחיות בנושא ויודעת להמיר תוכן פלאשי קיים בקלות ובמהירות לאפליקציית מובייל,

OneCode מאפשרת למעצבים להציע ללקוחותיהם ליצור סביבות גרפיות אינטרקטיביות עשירות, שיעניקו להם בולטות וייחוד, בהן:

–  תלת מימד: סביבת תלת מימד הבנויה בצורה נכונה לוכדת כל משתמש, וגורמת לו להיטמע באפליקציה או באתר. היא מאפשרת להציג מסרים בצורה חווייתית, להכניס את הגולש לאווירה הרצויה, ובסופו של תהליך גם לגרום לו לבצע פעולה.

–  משחקים: דרך משחק אפשר להשיג מטרות רבות: חינוך, הנעה לפעולה, שבירת שגרה ועוד. בעבודה משותפת עם מעצבים OneCode מאפשרת ליצור משחקים איכותיים, המשיגים מטרות, עבור מובייל, אתרי אינטרנט, ורשתות חברתיות.

–  פיתוח אפליקציות: כדי למצות את ההשקעה שארגונים מבצעים בפיתוח אפליקציות, הן חייבות לספק שילוב בין ביצועים ואיכות לבין עיצוב וחוויית משתמש איכותית. בעבודה הדוקה בין מעצבים לבין OneCode ארגונים מקבלים את הטוב בין שני העולמות.

“עולם בניית האתרים הופך לסטנדרטי, ולקוחות מצפים לפתרונות מורכבים וייחודיים יותר. OneCode עובדת עם מעצבים כדי לספק אותם”.

קרן בראון צמיר, מנכ”לית
OneCode


המומחיות שלנו עומדת לרשותך

קבע פגישה כדי שנוכל לתפור עבורך את הפתרון הטוב ביותר – החל מהתאמת הטכנולוגיה, דרך קביעת אפיק פעולה, ועד לבחירת שירותי ערך מוסף

פיתוח למנהלי שיווק ופיתוח עסקי

onecode מספקת למנהלי שיווק ומנהלי פיתוח עסקי את one vision – פתרון מלא, מקצה אל קצה, המבטיח למנהלים שאינם טכנולוגיים כי התוצר הסופי יענה על הצרכים העסקיים של הארגון. הפתרון מתבסס על הידע הנצבר ב- onecode בניהול כולל של תהליכים עבור חברות שונות בשוק הישראלי והבינלאומי.


Cross Platform

פיתוח חוצה פלטפורמות מתקדם, מבטיח ביצועים גבוהים של אפליקציות על גבי כל הפלטפורמות השכיחות בשוק, ללא צורך לכתוב קוד נפרד עבור כל אחת. ה- Cross Platform מקצר זמנים להשקה ומבטיח יכולת הרחבה לפלטפורמות חדשות בעת הצורך.


מומחיות לרשות בתי תוכנה

onecode מעמידה לרשות בתי תוכנה את מומחיות הפיתוח ב- Cross Platform ושל סביבות תלת מימד ומשחקים. הפתרון מאפשר לבתי התוכנה לספק ללקוחותיהם שירותים ייחודיים, תוך הבטחה לפיתוח העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

תלת מימד

עומס הטקסט הכתוב והתמונות באינטרנט מקשים על בידול של עמודים ואפליקציות רגילות. סביבות תלת מימד גורמות לגולש להיטמע בעולם אחר, בו עליו להפעיל חושים המושבתים בזמן גלישה רגילה. אלה גורמים לו להיות חשוף יותר למסרים, לבלות יותר זמן באפליקציה או באתר, ובסופו של דבר גם לבצע פעולה.


פיתוח משחקים

פיתוח משחקים על גבי כל הפלטפורמות דורש תכנות ברמה גבוהה לצד הבנה עמוקה של עולם המשחקים ושל הדרישות העסקיות שמאחוריו. הניסיון והידע של onecode מאפשרים לפתח משחקים בכלים הטכנולוגיים הטובים ביותר, תוך תאימות לכל הפלטפורמות, ולענות בצורה הטובה ביותר על היעדים העסקיים.


אפליקציות HTML5

פיתוח ב- HTML5  פותח אפשרויות חדשות ליצירת אפליקציות, משחקים וסביבות תלת מימד, שאינם תלויים בפלטפורמה, ומספקים ביצועים אחידים, ללא צורך בהתקנות מיוחדות או בתוספת מורכבות מצד המשתמש. onecode הינה חברה מובילה  בפיתוח מבוסס HTML5.